20 dni na zwrot
tel 508 132 665 tel

Design Carpet

Zamenhofa 19 lok. F02

 

90-510 Łódź

email: office@designcarpet.pl

jesteś tu: www.designcarpet.pl / Regulamin / Warunki i cennik wysyłki

Warunki i cennik wysyłki

  • Koszt wysyłki dywanu wynosi 30 PLN


Dodatkowo płatne usługi:

  • pobranie: + 15 PLN
  • dostawa gwarantowana na następny dzień od wysłania towaru: + 10 PL
  • dostawa w sobotę: + 25 PLN
  • dostawa do godziny 12: + 15 PLN
  • dostawa dywanów większych niż 250 x 350 cm: + 30 PLN


Dywany o długość do 240cm zwijane są w rulon i dostarczane pod drzwi

Dywany o długość przekraczającej 240cm pakowane są w pudła i dostarczane w systemie paletowym (dostawa niegwarantowana na następny dzień, brak możliwości zamówienia dostawy na sobotę). Dodatkowa opłata za dostawę takich dywanów wynosi 30PLN.

Dywany mogą być również do odbioru w siedzibie firmy bez żadnych dodatkowych opłat

W przypadku zwrotu dywanu lub jego wymiany klient ponosi dodatkową opłatę za przesyłkę w wysokości 50PLN. Kwota ta jest różnicą w sumie opłat ponoszonych przy wysyłce dywanu do klienta.Po pierwszym nieudanym doręczeniu przesyłki adresat zobowiązany jest do kontaktu z lokalnym oddziałem UPS w celu ustalenia ponownego terminu dostarczenia przesyłki. Adresy i numery telefonów od oddziałów UPS znajdują się na stronie ups.com

Nie istnieje możliwość umówienia dostawy na konkretną godzinę.

Istniej możliwość odbioru przesyłki oddziału lokalnego UPS, w tym celu należy zgłosić taką formę odbioru przesyłki w uwagach przy zamówieniu lub podczas kontaktu z osobą zajmującą się obsługą zamówień z naszej strony, udzielimy wtedy odpowiednich instrukcji.

Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską UPS. Klient jest powiadamiany telefonicznie o dniu wysyłki, dostaje ponadto maila z numerem przesyłki i może śledzić etapy jej realizacji na stronie ups.com.

  •